امروز: پنج شنبه، 3 بهمن 1398 | تمامی فایل های وی دانلود بر روی سرورهای قدرتمند آسیاتک بوده و دارای ترافیک نیم بها می باشد

وی دانلود

دانلود رایگان نرم افزار ، بازی ، برنامه اندروید ، دانلود رایگان برنامه های ویندوز


10/14 1398
NetLimiter نرم افزاری می باشد که به وسیله آن مدیران شبکه قادر خواهند بود تا محدودیت سرعت و پهنای باند شبکه را اعمال و کنترل نمایند. در این نرم افزار می توان بر کلیه پهنای باند مورد استفاده کاربران نظارت نمود و میزان حجم پهنای باند و سرعت هر سیستم را افزایش و یا کاهش داد. بدین شکل دیگر کاربران نیز نمی توانند تا از سرعت بالای شبکه سو استفاده نموده و زمان خود را صرف امور شخصی در اینترنت نمایند. همچنین مدیر شبکه با نظارت و کنترل کامل می تواند از سرعت و پهنای باند کلی خود استفاده بهینه نماید. این نرم افزار محصولی از شرکت Locktime Software می باشد.

نحوه کرک کردن برنامه نت لیمیتر :
1-برنامه NetLimiter را نصب کنید و بعد از پایان نصب آنرا اجرا نکنید .
2-از start menu گزینه Run را انتخاب نموده و services.msc را تایپ نموده و اینتر کنید و پروسه NetLimiter 4 Service را از داخل لیست پیدا کرده و stop کنید.
3-فایل patch دانلود شده از سایت وی دانلود را در مسیر زیر کپی کنید و تحت کاربری administrator اجرا کنید و روی دکمه Patch کلیک کنید .(روی patch راست کلیک نموده و گزینه run as administrator را بزنید) :
C:\Program Files\Locktime Software\NetLimiter 4
4-دوباره پروسه NetLimiter 4 Service را start کنید
5-حال برنامه NetLimiter را اجرا کنید و آنرا با هر نام کاربری و سریالی که دوست دارید فعال نمائید .

تمامی فایل های وی دانلود بر روی سرورهای قدرتمند آسیاتک بوده و دارای ترافیک نیم بها می باشد